Ish-Missi tund të pasmet, ndjekësit: A ke veshur mbathje? (FOTO LAJM)

Ish-Miss Italia, Cristina Chiabotto, edhe në këto ditë teksa qëndron në karantinë nuk e ka humbur dëshirën dhe vullnetin për të kryer aktivitete të ndryshme.

Së fundmi Chiabotto ka kërcyer një Bachata në kuzhinën e shtëpisë.

Videon e ka postuar në “Instagram” ku ka marrë shumë pëlqime e komplimente.

Por ka patur edhe nga ata që e kanë kritukuar për faktin se mijëra njerëz kanë vdekur dhe ajo poston një video të tillë.

Ndërsa ka fansa që e kanë parë me shumë vëmendje videon, dhe kanë vënë re një detaj. Fansat e pyesin nëse ajo ka veshur mbathje?


Shtuar 1.04.2020 13:10