Ish bashkëshorti i Adrola Dushit qenka i lidhur me Antonetën e “Përputhen”?

Vetëm pak orë pasi Antoneta u akuzua se ishte e lidhur jashtë “Përputhen,” Prive rrëmoi dhe na serviri një emër: Adis Patushi.

Ju duke emër i dëgjuar? Adisi është ish bashkëshorti i Adrola Dushit dhe babai i djalit të saj, Troit. Kjo bie në linjë me çfarë tha Olti Curri në studion e “E diell,” që i dashuri i aluduar i Antonetës është i njohur në shoëbiz prej një martese me një një vajzë të famshme.

Prive shprehen të bindur se Adisi është i dashuri i Antonetës në jetën reale, edhe pse ajo e mohoi e tensionuar në ekran. Sot, Antoneta nuk pësoi ndonjë penalizim, por nuk i dihet ç’ndodh javën tjetër.


Shtuar 8.03.2020 18:27