“I shtrembërove pllakat”, Kejvina i kthehet ndjekësit që e akuzon për Photoshop (FOTO LAJM)

Pavarësisht kurimit të tyre deri në detaje, vajazt e famshme do të përballen përpos famës me opinionet e ndryshme dhe kritike të publikut.

Ka qenë Kejvina Kthella e cila ka rënë së fundi në “grackën” e ndjekësve.

Në një prej fototve të saj me bikini buzë pishinës bie në sy komenti i ndjekësit i cili e akuzon se ka përkulur pllakat për shkak të Photoshopit, por nuk ka vonuar përgjigja e modelese:

“Vetëm ti po i sheh pllakat”, i kthehet me të drejtë modelja./albeu.com/


Shtuar 15.07.2020 16:26