Fero lë pas krahëve fjalët, shpreh publikisht dashurinë e madhe për Arbenitën (FOTO LAJM)

Dashuria e Feros dhe Arbenitës është kthyer prej kohësh në lajm pas çdo vendimi të tyre, mirëpo duket se dyshehn nuk po e lënë rehat.

Në fillim u publikuan disa biseda të Feros me një modele e së fundmi një video e Arbenitës teksa puthej me një djalë, ku modelja e sqaroi shumë qartë se video ishte e para disa vitesh.

Si përfundim Feron dhe Arbenitën si ndan askush.

Reperi ka publikuar së fundmi një foto ku është i përqafuar me Arbenitën dhe mbi të shkruan: Dashnia jem e përjetshme.

Epo shpresojmë që mos të tentojnë më për të prishur dashurinë e Feros dhe Arbenitës pasi nuk do kenë sukses./albeu.com


Shtuar 25.01.2020 07:47