E teproi me zhveshjen, videoja e nxehtë Kejvinës bën xhiron e rrjetit (VIDEO)

Kejvian Kthella së fundmi ndodhet në Amerikë, dhe këtë e ka treguar vetë modelja me anë të postimeve të saj në Instagram.

Por ditën e sotme ajo ka publikuar në Instastoryn e saj mënyrën se si pozon për një session fotosh.

Bashkë me mikeshën Vildane Zeneli, Kejvina shfaqet duke kërcyer, teksa Vildania mban aparatin celular në dorë dhe shkruan se ky vallëzim i Kejvinës vjen pas seancave të shkrepjeve të fotove.

Më pas Kejvina shfaqet me një bust lustrafini ngjyrë të kuqe dhe vetëm me një palë tanga të cilat e nxjerr zbuluar, ndoshta më shumë se ç’duhet modelen.


Shtuar 22.02.2020 14:06