E teproi, Dafina Zeqiri twerk të shfrenuar në mes të skenës (VIDEO)

Kemi pranuar deri diku “çmendurinë” e këngëtareve në skenë, kërcimet e nxehta edhe twerk, por ky i fundit i Dafina Zeqirit ishte paksa i tepërt.

Të gjithë e njohim këngëtaren për karakterin e çmendur dhe pa komplekse dhe jemi të njohur me kërcimet e nxehta të saj, ama një twerk me mini fustan i cili pa mëshirë i zbulon Dafinës çdo gjë poshtë tij, në mes të skenës është i tepërt.

Zëri është i mjaftueshëm për një këngëtare për të pushtuar skenën dhe këto “çmenduri” janë të panevojshme pavarësisht se janë kthyer në kusht pranues të skenave të koncerteve për këngëtaret.

Video është publikuar nga një funpage i Dafina Zeqirit./albeu.com


Shtuar 29.01.2020 10:13