E ngacmojnë për Butrint Imerin, Kiara Tito flet “pa dorashka”

Përveç moderimit, Kiara Tito dhe Liesa Haxhiasllani së fundmi kanë hapur edhe një kanal në YouTube ku shpërndajnë video të ndryshme me ndjekësit e tyre. Në fillim ka qenë Kiara dhe më pas Liesa.

Teksa ishin të ftuara tek emisioni “Soiree” në Top Channel, Jonida Shehu e ka pyetur Kiarën se si mundet që Liesa të arrijë famën e saj dhe nëse i duhet që të ketë një lidhje me një personazh publik si ajo duke i referuar lidhjes së saj me Butrint Imerin.

“Skandalet apo pjesa e showbizit, e portaleve të jep një farë popullariteti dhe këtë më duhet ta pranoj”, është shprehur Kiara Tito.


Shtuar 2.01.2020 21:55