E mbani mend Kejvinën në “Xing me Ermalin”? Kështu e kujton modelja (FOTO LAJM)

Kejvina fillimisht ka dalë si velinë në ekran, në emisionin “Xing me Ermalin” ku edhe u bë e njohur.

Tashmë ajo është bërë një prej modeleve më të dëgjuara dhe të suksesshme shqiptare, por duket se nuk e harron fillimin e saj.

Nëpërmjet një InstaStory modelja ka shpërndarë një foto të dy viteve më parë me stafin e emiionit ku shkruan:

“Të preferuarit e mi, gjithmonë”./albeu.com/


Shtuar 16.09.2020 10:39