E krahasuan me aktoret e filmave +18, reagon Megi Pojani (FOTO LAJM)

Megi Pojani është prurja më e re që po bën namin në Shoëbizin shqiptar.

Ajo e ka nisur karrierën e saj si gazetare në Hostel by Anabel dhe më pas si aktore në “LLT” ku ka rezultuar e suksesshme duke u pritur mjaft mirë nga publiku.

Si një persoazh i botës online, Megi i ka ndjekësit më të mëdhenj në Instagram ku gjithashtu po bën namin falë videove dhe fotove pa asnjë lloj kompleksi.

Së fundmi në një nga fotot provokuese të Megit ndjekës të shumtë e kanë krahasuar me aktoren e filmave me pull të kuqe.

Por Megi nuk ka nguruar t’u kthej përgjigje.

“Kur kam qenë në klasë të parë dhe vura syzet optike të shoqës me tha një djalë që ngjaja si aktore pornoje. Mos më pyet pse e dinte ai këtë, por sa shumë mund të kuptosh për djemt shqiptar nga kjo histori e shkurtër”./albeu.com/


Shtuar 5.03.2020 14:08