“E kam tepruar me operacionet”, habit maturantja më e bukur në Shqipëri (FOTO LAJM)

Xhoi Fusha është 19 vjeçarja e cila në qeshor të vitit të kaluar u shpall maturantja më e bukur në Shqipëri.

Dhe me të drejt, Xhoi është vërtet një vazjë shumë e bukur dhe ajo çfarë e bën të veçantë është thjeshtësia e saj.

Ajo ka arritur të tërheq me mijra ndjekës në Instagram, por fama ka dhe anën e saj të errët.

Bukuroshja është vetëm 19 vjeç dhe bukuria e saj është e qartë që është natyrale dhe pa ndërhyrje, shkruan Albeu.com.

Por shpeshherë ajo është gjendur mes gjykimeve se është “e bërë”.

Për këtë arsye në fotot e fundit ajo komenton me ironi me miken e saj:

“Ça bën kështu me operacionet mi motraa”, i shkruan mikja dhe Xhoi ja kthen:

“E kam tepru icik, por do ketë më tepër”./albeu.com/


Shtuar 24.02.2020 10:31