E dashura e Ruganit në superformë (FOTO LAJM)

Michela Persico, e dashura e Daniele Ruganit shfaqet mjaf aktive në rrjetet sociale, shkruan Albeu.com.

Ajo ka një super fizik kjo dhe nuk nguron të shfaqë trupin e saj të palestruar.

Së fundmi modelja ka prezantuar veshjet e verës: “Shumë e lumtur, ajo është më në fund këtu”, shkruan e dashura e Rugani në Instagram. /albeu.com/


Shtuar 25.02.2020 18:22