Ditë zie për këngëtaren shqiptare, humb njeriun e zemrës (FOTO LAJM)

Sot për këngëtaren Adelina Berisha është një ditë e trishtë. Ajo ka humbur gjyshen e saj dhe lajmin e ka dhënë përmes një postimi në Instagram.

Adelina ka publikuar një foto bardh e zi të gjyshes së ndjerë dhe shprehet se po ndjen një dhimbje të papërshkrueshme.

“Gjyshe, nuk po mundem të gjej fjalë të përshkruaj dhimbjen që po e ndjej, t’u prehtë shpirti në paqe zemra ime”, janë fjalët e Adelinës në foto.


Shtuar 24.07.2020 13:59