Diellza Kolgeci është yll, s’keni parë akoma super mbesën që e “konkuron” (FOTO LAJM)

Lorinda Kolgeci mbiemri i së cilës nuk është i pa dëgjuar për publikun shqiptar edhe pse shumë e re në moshë duket se ajo ka filluar të kapë majat e suksesit.

Në tri vitet e fundit Lorinda ka bashkëpunuar me disa dizajnerë dhe fotografë më të njohur të vendit tonë.

Por jo vetëm kaq ajo tashmë ka filluar karrierën dhe si aktore.

Vitin e kaluar ajo ishte pjesë e serialit ‘O sa mirë’ për të vazhduar më vonë në serialin “Shpk Nazi” ku luan rolin e ‘Rigës’.

Gjatësinë dhe talentin për modelizëm duket se e ka të trashëguar edhe nga halla e saj, Diellza Kolgeci./albeu.com


Shtuar 6.01.2020 14:49