“Një Zot e di ç’pa Aleksi dhe Marku te ti”, Rudina i kthen përgjigjjen epike ndjekëses (FOTO LAJM)

Rudina Dembacaj është kryefjala e mediave rozë kohët e fundit për shkak të ndarjes nga bashkëshorti i saj dhe lidhjes me ish-deputetin, Mark Frroku.

Dhe tashmë ajo po jeton e lumtur romancën e saj me ish deputetin dhe kjo duket nga fotot e publikuara nga vetë ajo.

Dhe së fundmi aktorja ka publikuar një foto nga puna e saj si aktore por ndryshe nga herët e tjera ajo ka lejuar dhe komentet.

Aq është dashur dhe komentet në foton e Rudinës ishin me qindra.

Por ajo që tërhoqi vëmëndjen ishte e një ndjekëse e cila i komentonte:

“Se çfarë ka pëlqyer ai Aleksi tek ty mi goc dhe Mark Frroku nji Zot e di. Nuk paragjykoj njeri për divorc por të paktëm mos të marin në qafë fëmi të vegjël”, koment të cilën Rudina nuk e ka lënë pa përgjigje.

“Eeeeh mi moter! Nuk ta shpjegoj dot”, ia ka ktheyr me humor Rudina duke shkaktuar të qeshura tek ndjekësit e tjerë të saj.


Shtuar 4.02.2020 12:16