Bora dhe binjakët ja “fusin vrapit” nga tërmeti, live në studio (VIDEO)

Të paktën pas tmerrit që përjetojmë pas tërmetit kemi me çfarë të qeshim dhe të ngushëllohemi.

Videot nga kamerat e sigurisë ose të moderatorëve live nëpër studio janë më qesharaket pas tërmetit.

Njësoj ka ndodhur dhe me “Treshat”.

Bora Zemani ka publikuar në llogarinë e saj në Insatgram një video teksa ja fusin vrapit bashkë me binjakët sapo ndjejnë tërmetët por “Treshat” nuk ndihen aspak krenar për këtë sjellje./albeu.com


Shtuar 29.01.2020 15:26