Bashkëshorti nisi stërvitjen, Mirjana Zuber i vë “flakën” rrjeteve sociale (FOTO LAJM)

Është bashkëshortja e anësorit të Hoffenhaimit, Steven Zuber dhe ndërkohë që ky i fundit është në grumbullim me skuadrën, Mirjana ka gjetur kohën të merret më shumë me rrjetet sociale, ku ka hedhur një set fotografik mjaft “të nxehtë”.

Modelja dhe njëkohësisht bashkëshortja e futbollistit zviceran ka pranuar se do të ndjejë mungesën e këtij të fundit për disa kohë, por shtoi se e falte, pasi mirëkuptonte situatën dhe angazhimet e karrierës.


Shtuar 29.04.2020 10:09