Arjola ti je? Aktorja ekspozon gjoksin dhe duket tjetër njeri (FOTO LAJM)

Aktorja shqiptare Arjola Demiri njihet për format e saj bombastike dhe për fotot provokuese të postuara herë pas here në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo ka publikuar në Instagram një foto ku duket shumë ndryshe në fytyrë dhe në pah vë gjoksin “shpërthyes”.

Arjola Demiri u bë e famshme pasi u “masturbua” në skenë, në një shfaqje teatrale.


Shtuar 30.05.2020 11:12