Albani dhe Mirami prindër për herë të dytë, zbulojnë emrin e veçantë shqiptar (FOTO LAJM)

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë bërë prindër për herë të dytë me Duam.

Duam, është emri i veçantë që çifti më i dashur i publikut shqiptar ka zgjedhur për foshnjën e tyre.

Këngëtarët janë edhe prindër të një vajze të ëmbël që quhet ameli.

Edhe pse shumë vite sëbashku, Miriam dhe Alban u martuan vetëm pak vite më parë në një ceremoni mahnitëse në Maldive. /albeu.com/


Shtuar 14.01.2020 12:07