1 vit pas divorcit, vajza e Albërie Hadërgjonaj më e dashurar se kurrë me partnerin e ri (FOTO LAJM)

Vajza e Albërie Hadërgjonaj, Agnesa u raportua vitin e kaluar se i kishte dhënë fund martesës me bashkëshortin e saj Andi Prenga, me të cilin ka edhe një vajzë të quajtur Elektra.

Dhe duket se Agnesa e ka hedhur pas krahëve ndarjen dhe ka gjetur një partner të ri.

Madje duke shumë e dashuruar me të. Ai quhet Valdrin Seci dhe Agnesa na prezantoi me të me anë të postimeve në rrjetet sociale.

Nga karantina vajza e këngëtares vendosi të publikojë disa foto të realizuara kohë me parë ndërsa bënte pushime me partnerin e saj të ri.


Shtuar 25.03.2020 19:06