Nuk i ndaheni të zezës as në verë? Disa ide si të dukeni bukur (FOTO LAJM)

Ardhja e verës me temperaturat e larta dhe diellin prezent vetvetiu sjell në mednje larmishmeri ngjyrash si në natyrë ashu edhe në veshje.

E zeza nuk konsiderohet ngjyrë e përshtatshme pasi tërheq rrezet e diellit.

Por të fiksuarat pas të zezës nuk do të ndërrojnë aspak mendje.

Prandaj në fotogalerinë e mësipërme keni disa ide veshjesh në të zezë të përshtatshme për verë./albeu.com/


Shtuar 18.07.2020 08:28