HOROSKOPI/ Ditë ideale për të takuar partnerin, çfarë kanë rezervuar yjet sot

Dashi

Qetesia do mbizoteroje gjate gjithe kesaj dite ne jeten tuaj ne cift sot. Do flisni per ato qe keni kaluar dhe do buzeqeshni kur te jeni prane njeri-tjetrit. Beqaret do kene me teper mundesi per te gjetur shpirtin binjak. Dilni me teper me miqte. Ne planin financiar nuk do ndikoje asnje planet. Menaxhojeni me kujdes buxhetin nese nuk doni te keni tronditje.

Demi

Çiftet do kenë një dite shume te zakonshme dhe pa te reja. Merrini gjerat si t’iu vijnë. Beqaret do kenë mundësi vetëm për dashuri platonike gjate kësaj dite. Do bënit mire te mos ëndërronit me shume sesa duhet sot sepse do përballeni me zhgënjime me vone. Ne planin financiar do jete Saturni ai qe do iu mbështesë. Ekuilibri do mbizotëroje gjate gjithë kohës.

Binjaket

Dashuria per ata qe jane ne nje lidhje do jete romaneske sot. Qe nga mengjesi dhe deri en darke partneri do iu pergatise surpriza te njepasnjeshme. Shfrytezojeni diten. Beqaret duhet ta shfrytezojne diten per te reflektuar mbi te ardhmen. Takimet nuk do jene ato qe keni pritur. Per sa iu perket financave, duhet te tregoheni me te kujdesshem dhe mos shpenzoni kuturu.

Gaforrja

Jeta sentimentale e çifteve do jete e bukur gjate kësaj dite. Do qëndroni me shume kohe pranë atij qe doni dhe do buzëqeshni ne çdo moment. Beqaret nuk duhet te mbyllen ne vetvete sot. Mundësitë për te gjetur personin e ëndrrave do jene me te mëdha se kurrë. Ne planin financiar nuk ehte koha për te filluar operacione te mëdha dhe te rrezikshme. Beni durim.

Luani

Duke filluar qe sot do hyni ne nje periudhe me te qete te jetes suaj ne cift. Si ju ashtu edhe parneri do mbaje pergjegjesite e vete dhe secili do kujdeset qe te ndiheni sa me mire. Jeta sentimentale e beqareve do jete me e animuar dhe e mbushur me takime interesante. Ne planin financiar do gjeni strategjine e duhur per te arritur atje ku deshironi. Gjerat do ecin me se miri.

Virgjeresha

Per te kaluar nje dite te bukur me partnerin duhet t’i beni balle nervozitetit. Shmangni edhe diskutimet e gjata e te kota dhe perqendrohuni tek thelbi i gjerave. Beqaret do kene nje takim impresionues te cilin nuk duhet ta humbin per asnje arsye. Situata financiare do jete goxha e qendrushme. Vazhdoni te tregoheni te matur dhe shpenzoni me kursim.

Peshorja

Jeta sentimentale e cifteve do jete e mbrojtur gjate kesaj dite. Do jeni me tolerante dhe me solidare me ate qe keni ne krah. Nga ana tjeter, yjet keshillojne te mos iu besoni te gjitha atyre qe do iu thone mikeshat. Beqaret do kene me teper mundesi ta arrijne ate qe duan. Tregohuni me te hapur. Reflektoni mire para se te shpenzoni ne menyre qe financat mos kene probleme.

Akrepi

Ka ardhur momenti t’i merrni gjerat me seriozisht ne cift dhe te krijoni nje klime me harmonike. Tregohuni te kudjesshem me ato qe do thoni dhe lerni partnerin te flase lirshmem. Beqaret ka gjasa te kene dashuri me shikim te pare. Jeta e tyre do marre nje tjeter drejtim. Mos e teproni me shpenzimet sot nese nuk doni te keni tronditje financiare.

Shigjetari

Do keni shume mosmarreveshje gjate kesaj dite me ate qe keni ne krah sepse secili prej jush mendon se ka te drejte per gjithcka. Bejeni ju hapin e pare drejt tolerances. Beqaret do kene disa takime, por do jene te pavendosur. Dijeni qe koha fluturon dhe nuk kthehet pas. Ne planin financiar duhet te tregoheni sa me tealiste. Mos shpenzoni kuturu sepse do keni probleme.

Bricjapi

Jeta ne cift do jete e kenaqshme gjate kesaj dite. Do kuptoheni mire me ate qe keni ne krah dhe do diskutoni qetesisht per gjithcka. Beqaret do takojne disa persona interesante. Lerjuni atyre se i pelqeni, por tregohuni te matur me joshjen dhe gjestet. Financat do jene me te mira sesa e kishit menduar. Do kryeni transaksione te rendesishme dhe do e stabilizoni situaten.

Ujori

Dite e zakonshme kjo e sotmja për te dashuruarit. Here do debatoni me atë qe keni ne krah dhe here do dashuroheni ne mënyrë pasionante. Për beqaret do jete dite e favorshme për takime. Bëjini sytë katër qe ta gjeni shpejt personin e duhur. Ne planin financiar do jeni me fat. Pa u munduar shume gjerat do rrjedhin me se miri dhe mund te hiqni disa para mënjanë.
Peshqit

Jeta ne çift nuk do përbejë asnjë problem gjate kësaj dite. Gjithçka qe keni ëndërruar do iu plotësohet, por ne asnjë mënyrë mos kërkoni diçka me ngulm. Beqaret do ndihmohen nga Urani. Ka shume gjasa qe takimi qe keni pritur te ndodhe gjate kësaj dite. Te ardhurat do kenë përmirësime te ndjeshme. Disa mund te nënshkruajnë edhe kontrata te rëndësishme.


Shtuar 19.07.2020 06:13