Fund tartan, një i tillë nuk duhet t’i mungojë garderobës këtë vit (FOTO LAJM)

Stili skocez vazhdon të na mbajë ‘viktima’ të tij: fundet tartan janë obsesioni ynë i ri i modës.

Motivi tartan është një mantra për stilin dimëror. Ju mjafton vetëm një fund i tillë i kombinuar me një pulovër (pse jo dhe një beretë) dhe ja ku e realizuat ‘dress code’.


Shtuar 5.01.2020 09:41