Frymëzuar nga të famshmit, çfarë të vishni në një ditë me shi si kjo (FOTO LAJM)

Zgjimi në qiell gri dhe shi është i mjaftueshëm për të thithur motivin e veshjes menjëherë nga një person.

Mos mendoni se duhet të kombenioheni në detaje, por një pop me ngjyra në një mushama, ose një pallto llogoreje do të dukeshit e përsosur.

Dhe po, këmbët kanë rëndësi. Këto modele jo vetëm që do ju bëjnë të dukeni bukur por dhe ti rezistoni lagështisë./albeu.com


Shtuar 27.01.2020 07:37