Fotot mahnitëse të shumë viteve më parë që do ju frymzojnë për pozat në “Instagram” (FOTO LAJM)

Rikthimi në fotot e vjetra është argëtuese për dy arsye: është emocionuese të shikosh stilin e jetës së njerëzve të shumë viteve më parë dhe së dyti, vë re çfarë pozash merrnin dhe cilësinë e imazhit.

Veshjet me stil, aksesorët e ndryshëm, fytyrat e bukura dhe pozat elegante të zonjave në foto mund të shkaktojë zili por edhe frymëzim për të rinjtë tanë që postojmë në “Instagram”

“Bright Side” ka mbedhur disa foto të ndryshme të shumë kohë më përpara, për t’ju dhënë disa ide krejt të reja për foton tuaj të radhës.


Shtuar 6.05.2020 12:24