Një çift shet në internet djalin e tyre të porsalindur (VIDEO)

Një çift i varur nga droga është akuzuar në Kinë pasi u ka shitur djalin e tyre të porsalindur në internet të huajve, për të blerë meta kristal.

Prindërit u nxituan të tregtojnë fëmijën e tyre tetorin e kaluar pasi arritën një marrëveshje me një çift tjetër, i cili kishte probleme të konceptohej përmes një platforme bisede në internet.

Dyshja kishin qenë në radarin e policisë për shkak të historisë së abuzimit me drogën dhe u kapën ditën tjetër në një dhomë hoteli me shishe meth.

Djali i tyre është shpëtuar nga policia dhe tani është kujdesur nga gjyshërit.

Sipas raportit, çifti, Z. Wang dhe Zonja Zhong, ishte droguar me kohë të gjatë dhe ishin të mbuluar në borxhe. Zonja Zhong ishte shtatzënë në fillim të vitit të kaluar dhe madje përdori meth disa herë gjatë shtatzënisë së saj.

Më pas dyshja vendosën të shisnin djalin e tyre të palindur për të shlyer borxhet e tyre të vonuara, shkruan Daily Mail. Në shkurt të vitit të kaluar, Znj Zhong u njoh me një grua të quajtur Znj Lan në një grup në QQ, një platformë popullore bisedimi.

Zonja Zhong ishte burgosur për krime të ndryshme më parë, përfshirë sigurimin e vendeve për përdoruesit e drogës, plaçkitjen dhe trafikimin e fëmijëve.

Pasi lindi foshnjën e saj ata e shitën që të fitonin para për të math dhe për të shlyer borxhet.


Shtuar 22.06.2020 11:53