“Tronditet” Barcelona, Espanyol barazon rezultatin në minutat e fundit (VIDEO)

Barcelona u duk se e mori në dorë lojë duke përmbysur rezultatin në 10, por kartoni i kuq i De Jong e komplikoi situatën.

Skuadra e fundit që ka vetëm 10 pikë nuk hoqi dorë dhe arrin të barazojë në minutën e 88′ me Wu Lei. /albeu.com/


Shtuar 4.01.2020 21:51