Sapo mbaroi gjimnazin, vajza e Niko Peleshit është martuar? (FOTO LAJM)

Vajza e ish-zëvëndës kryeministrit Niko Peleshit, Aleksia Peleshi, është vetëm 18 vjeç, sapo ka mbaruar gjimnazin dhe është një vajzë vërtetë e bukur.

Aleksia ka treguar se është edhe mjaft e talentuar madje ajo ka botuar një libër me poezi në anglisht.

Së fundmi Aleksia ka realizuar nje bisedë me ndjekësit e saj të shumtë në Instagram ku ka rënë në sy se bukuroshes i kërkojnë shumë ndjekës të martohet me to.

Madje njëri prej tyre i shkruan:

“Çfarë thonë këto, duan të martohen më ty, Treogoi që je e martuar”.

Aleksia ia kthen:

“Paskeni ngelur në derë të gjithë që po bëni muhabet martese.”

Por vajza e Niko Peleshit shuan të gjitha dyshimet në një tjetër përgjigje ku tregon s enuk ka as të dashur./albeu.com/


Shtuar 27.07.2020 12:22