Reshje shiu në gjithë vendin, si pritet të nisë java

Ditën e sotme priten reshje priten reshje të dobëta në të gjthë territorin.

Temperaturat:

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 13 / 18 °C

në vendet e ulëta: 12 / 19 °C

në vendet malore: 9 / 17 °C


Shtuar 20.04.2020 06:09