Përfshihet nga flakët banesa në Tiranë, brenda një fëmijë

Mësngjesin e sotëm është përfshirë nga flakët një banesë një katëshe në rrugën e “Dibrës” në kryeqytet.

Brenda banesës, mësohet se ka qenë dhe një fëmijë i cili fatmirësisht është nxjerrë.
Njoftimi i policisë

Tiranë/Informacion paraprak
Më datë 11.03.2020, rreth orës 07:05, në rrugën e “Dibres” në kryqëzim me rrugën e “Barrikadave”, ka rënë zjarr në banesën 1-katëshe të shtetasit K.A, ku ishte një fëmijë brenda, i cili u nxorr në menyrë të menjehershme nga punonjësit e Komisariatit Nr.4, dhe ndodhet në gjendje të mirë shendetsore.

Në vendngjarje gjithashtu ndodhen forcat zjarrfikëse, ku u bë e mundur dhe fikja e zjarrit. Nga zjarri nuk ka pasoja në njerëz, vetëm deme materiale.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.


Shtuar 11.03.2020 07:11