Pas kaq shumë mungesash, Françeska Jaçe u servir ndjekësve foton provokuese (FOTO LAJM)

355 mijë ndjekësit e Françeska Jaçes janë mësuar që ajo ti servir shpesh herë foto provokuese siç di vetëm ajo.

Por kohët e fundit ish banorja e Big Broter kishte bërë mungesa në Instagram dhe më në fund u rikthye me një foto pas një muaji.

Patjetër pa dalë nga natyra e saj seksi dhe provokuese, Françeksa ka pozuar nga më një selfie nga makina, me një kanatiere të zezë ku dekolteja është ajo që merr të gjithë vëmëndjen, por mund të themi të njëjtën gjë edhe për buzët e kuqe.

Patjetër që ndjekësit kanë qenë në pritje dhe kanë shpërthyer në like dhe komente./albeu.com/


Shtuar 17.09.2020 07:11