Pak pas ndarjes së bujshme, modelja shqiptare ndez rrjetin me poza provokuese (FOTO LAJM)

Vetëm pak kohë më parë modelja Heidi Lushtaku konfirmoi publikisht ndarjen nga boksieri i njohur Robin Krasniqi.

Njësoj si lidhja edhe ndarja e dyshes bëri shumë bujë në rrjet.

Por Heidi ka vendosur që këto histori në të shkuarën dhe është kthyer në Instagram me foto më provokuese se kurrë.

Madje ajo u komentua shumë pasi ublikoi foto nën shoqërinë e aktorit legjendar Sylvester Stallone të cilat më pas i sqaroi se nuk kishte asgjë siç u përfol./albeu.com/


Shtuar 3.09.2020 12:33