Nuk është gati Shkëlzeni? Armina pranon se në 2020 nuk ka dasëm

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë një prej çifteve më të përfolur të showbiz-it shqiptar, të cilët janë shumë të komentuar në media. Ata kanë vite së bashku, por ende nuk e kemi parë bukuroshen e ekranit me fustanin e bardhë të nusërise.

E ftuar në “Shiko Kush LUAN”, Armina zbuloi një anë të saj që nuk e kemi njohur më parë, por edhe shumë gjëra sa i përket jetës private dhe dasmë së shumëpërfolur.

Lart e poshtë thuhet se njëherë nuk është Armina gati për martesën e njëherë nuk është Shkëlzeni gati, por a do kemi dasëm në 2020-ën?

“Duhet të jemi të dy gati dhe kjo do kohë organizimi. Në 2020 nuk ka dasëm!”, kështu u shpreh blogerja e njohur, duke refuzuar tortën gjatë sfidës “Ndaje ose tortën”.


Shtuar 4.01.2020 22:27