“Njëra më bënte masazh, tjetra më puthte”, Shpat Kasapi: Kam fjetur me 18 misse

Këngëtari i njohur, Shpat Kasapi ka ndarë detaje nga jeta e tij private si asnjëherë më parë.

Ai ka rrëfyer se teksa merrte pjesë në një koncert në Amerikë, pas aktivitetit i janë afruar 18 miss-e dhe nuk e kanë lënë të qetë.

Shpat Kasapi ka treguar për emisionin “Glamour Zone” se vajzat e bukura nuk e linin të flinte i vetëm në dhomë.

“Më morën në dhomën e tyre, dhe nisën të më merrnin me të mira. Njëra më bënte masazh, e një tjetër më puthte në faqe”, tha Shpat Kasapi, duke u mjaftuar me kaq.


Shtuar 1.01.2020 17:40