Ndoka nuk kursehet ndaj Ramës: Të përfundojë me një banane në …

Kreu i demokristianëve Nard Ndoka ka bërë një postim të ashpër në rrjetin social Facebook kundër kryeministrit Rama.

Ndoka shkruan se Rama e ka filluar fushatën me shalqinj dhe kunguj, por që do të përfundojë me një bananane.

“Mandatin e parë e fitoi me super mashtrime e trillime.
Mandatin e dytë, me tepsi, kazan, timon, korrupsion, trafikim, blerje e vjedhje votash.

Mandatin e tretë, e filloi me shalqi e kunguj, por më 25 Prill do përfundojë me një banane aty ku nuk thuhet.., në “b*thë”, shkruan Ndoka duke e thënë në fakt atë që nuk thuhej. /albeu.com/


Shtuar 3.10.2020 12:56