Mot me diell, si do të mbajnë sot temperaturat

Këtë të martë vendi do të shoqërohet me mot me diell gjatë gjithë ditës.

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 10/ 21°C

në vendet e ulëta: 9 / 23°C

në vendet malore: 3 / 17 °C

Ndërkohë era pritet të fryjë e lehtë dhe mesatare.


Shtuar 5.05.2020 06:07