Lajm i mirë nga Turqia, Trajneri i Galatasaray shërohet nga coronavirusi

Fatih Terim i ka gëzuar të gjithë në Turqi pasi është shëruar plotësisht nga coronavirusi.

Në një njoftim nga doktori turk Ferha Ece, bëhet e ditur se Fatih Terim është liruar sot nga spitali.

Ai ishte infektuar me 23 mars me coronavirusi dhe menjëherë ishte shtirë në spital të Stambollit.


Shtuar 30.03.2020 17:08