Ky është monstra që shantazhoi dhe p*rdhunoi 15 vjeçaren (FOTO LAJM)

Ky që shihni në foto është manjaku 65 veçar i cili përdhunoi bashkë me tre të rij 15 vjeçaren në Tiranë.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në një shtëpi në zonën e njohur si “Bregu i Lumit” në Tiranë.

65 vjeçari ka filmuar abuzimin ndaj vajzës dhe ia ka shpërndarë tre të rinjve, të cilët kanë kërkuar të kryejnë marrëdhënie me vajzën duke e shantazhuar bashkë me 65 vjeçarin se do t’ja shpërndanin videon nëse nuk kryente marrëdhënie me ta.

Ngjarja e rëndë u zbulua vetëm dy ditë më parë dhe policia shoqëroi katër personat e përfshirë, të cilët tashmë do të përballen me akuza të rënda./albeu.com/


Shtuar 31.05.2020 12:44