Java nis me aksidente, kthehet përmbys makina në Tiranë (FOTO LAJM)

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Tiranë. Një automjet është përmbysur pranë “Kopshtit Botanik”.

Deri më tani nuk ka informacion për numrin e personave të lënduar.

Policia dhe ambulanca ndodhen në vendin e ngjarjes.


Shtuar 27.01.2020 08:40