Horoskopi 13 Mars 2020, cila është shenja më me fat ditën e sotme

Dashi-Dite vendimtare kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Shume gjera do vendosen për ta kështu qe çdo hap duhet hedhur i mirëmenduar. Beqaret nuk duhet t’iu besojnë verbërisht personave qe do i joshin sepse mund te zhgënjehen shpejt. Ne planin financiar duhet te studioni me kujdes situatën ne te cilën ndodheni para se te kryeni shpenzime.

Demi-Duhet te tregoheni disi për te përgjegjshëm sot ne jetën tuaj ne çift nëse doni qe gjerat te ecin mire. Nëse keni pasur mosmarrëveshje pa fund nuk duhet te nxitoheni t’i jepni fund gjithçkaje. Beqaret ka shume mundësi qe te fillojnë sot një histori dashurie serioze. Ne planin financiar duhet te tregoheni me te kujdesshëm. Po shpenzuat kuturu do keni vështirësi.

Binjaket-Ka rrezik qe mosmarrëveshjet ne çift te jene te shumta gjate kësaj dite. Nuk do merreni vesh për asgjë me personin qe keni ne krah. Edhe beqaret nuk do jene ne ditën e tyre me te mire, kështu qe serish do mbeten vetëm. Nuk duhet ne asnjë mënyrë te kërkojnë t’i bëjnë gjerat me ngulm. Financat do ekuilibrohen tej mase. Do ndiheni te qete kur te shpenzoni.

Gaforrja-Do kaloni momente shume te lumtura sot ne krahët e atij qe dashuroni. Klima do ngrohet nga ora ne ore dhe kënaqësitë do jene te mëdha. Beqaret do jene te përkëdhelurit e yjeve. Ata do bëjnë çmos qe te krijojnë kushtet e duhura për t’u dashuruar marrëzisht. Financat duhet te mundoheni t’i mbani sa me te stabilizuara qe te mundeni. Shpenzoni me kursim.

Luani-Duhet te tregoheni shume te matur gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift sepse gabimi me i vogël mund te sjelle mosmarrëveshje te mëdha dhe afatgjata. Beqaret do njihen sot me persona vërtet interesante dhe me shume bote. Ia vlen qe ti keni ne krah. Situata financiare do jete paksa e ndërlikuar. Mos ndërmerrni shume rreziqe nëse nuk doni te keni vështirësi me pas.

Virgjëresha-Venusi do iu japë gjate gjithë kohës mbështetjen e tij ne planin sentimental. Do merreni vesh me se miri me partnerin dhe do dashuroheni plot pasion. Beqaret duhet te tregohen te duruar sepse po u nxituan mund te gabojnë rende. Nëse keni probleme financiare duhet te mos kërkoni mbështetjen e te tjerëve, por te mundoheni t’i zgjidhni vete gjerat.

Peshorja-Dite shume e tensionuar kjo e sotmja për gjithë te dashuruarit. Asgjë nuk ka për te shkuar si duhet dhe shpeshherë do mërziteni. Beqaret nuk do jene ne humorin e duhur për te filluar një histori dashurie. Edhe sot do vazhdojnë te mbeten me te njëjtin status. Plutoni do jete planeti qe do ua mbroje financat dhe nuk do iu lejoje te kryeni shpenzime kuturu.

Akrepi-Ata qe janë ne një lidhje do kërkojnë me tepër pavarësi dhelini. Për gjithçka duhet te flisni me partnerin, jo te vendosni sipas mendjes. Beqaret do kenë veçse mundësi për aventura kalimtare, asgjë me shume sesa aq. Situata financiare do jete goxha delikate. Tregohuni realiste dhe mos shpenzoni kurrsesi shuma marramendëse.

Shigjetari-Dite shume pasionante kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Here pas here do ju duket vetja sikur jeni ne një ëndërr. Shfrytëzoni çdo moment. Beqaret duhet t’i shprehin pëlqimet sa me pare, jo te presin derisa dikush tjetër t’ua rrëmbejë personat qe ata ua kane vene syrin. Financat do jene te mira, megjithatë nuk rekomandohet te kryeni investime te mëdha.

Bricjapi-Shmangni përballjet me partnerin tuaj gjate kësaj dite sepse ai nuk do jete ne humor dhe mund te keni debate te forta. Beqaret nga ana tjetër nuk duhet t’i besojnë verbërisht dikujt qe do i joshe sepse ndonjëherë pamja te zhgënjen. Gjendja e te ardhurave do jete goxha e mire, kështu qe mund t’ia lejoni vetes edhe ndonjë shpenzim me shume.

Ujori-Do mërziteni me partnerin tuaj sot qe ne orët e para te mëngjesit. Reflektoni me kujdes për gjithçka dhe do e kuptoni qe edhe ai nuk kishte rrugëzgjidhje tjetër për vendimin e marre. Beqaret duhet te tregohen sa me te hapur dhe te pranojnë ftesat qe do iu bëhen. Gjendja e te ardhurave nuk do jete aspak problematike fale perkujdesit qe keni treguar.

Peshqit-Ata qe janë ne një lidhje do bëjnë çfarë te mundin ne mënyrë qe ta stabilizojnë jetën ne çift. Priten takime shume te rëndësishme gjate kësaj dite për te gjithë ata qe janë vetëm. Zemra do filloje t’iu rrahe shpejt dhe emocionet do jene te forta. Te ardhurat do varet nga mënyra sesi ju do i menaxhoni. Tregohuni te matur me shpenzimet dhe me huat.


Shtuar 13.03.2020 07:07