Françeska Jaçe nuk pyet për ligjet, “sfidon” policinë me dekoltenë e ekzagjeruar (FOTO LAJM)

Ish banorja më e famshme e “Big Brother” është rebeluar së fundmi duke thyer karantinën për të shijuar një darkë jashtë.

Hapur fare, Françeska Jaçe ka pozuar nga lokali duke ekspozuar gjoksin dhe nuk ka fshehur as datën kur janë bërë videot për mos të lindur dyshime se janë të mëparshme.

Pa dhënë vendndodhjen, ish-banorja e BB ka publikuar disa video në Instastory ku shihet se po ja kalon mjaft mirë, në ambientin që duhet të jetë hapur ekskluzivisht për të, pasi me ligj, çdo lokal dhe restorant është mbyllur.


Shtuar 14.04.2020 09:44