Infektohet edhe një grua shtatzënë, shkon në 880 numri i të prekurve në vend

Gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar 4 raste të reja dhe shkon në 880 numri i të infektuarve.

Dy në Berat dhe dy në Tirane, mes tyre nje grua shtatzënë.

Kjo është dita e tretë radhazi, që autoritetet në vend flasin për një situatë të qëndrueshme dhe konfirmojnë vetëm 4 pacientë të infektuar.
vijon…


Shtuar 13.05.2020 09:03