Policia kap arsenal armësh në Tiranë, mes tyre edhe një snajper

Policia e Tiranës ka sekuestruar një arsenal të vërtetë armësh në zonën e Yzberishtit në një operacion të madh, i cili është në vijim.

Abcneës.al raporton se gjatë operacionit janë kapur armë të shumta dhe municione në një banesë në zonën e Yzberishtit, të cilat dyshohet se janë përdorur në ngjarje të rënda kriminale.

Mes armëve të kapura është edhe një snajper.

vijon…


Shtuar 19.06.2020 09:08