Në Instagram një yll, si duket Beatrix në të vërtetë (FOTO LAJM)

Këngëtarja bukuroshe në vazhdimësi sjell foto nga jeta e saj private dhe kështu tërheq vëmendjen e mediave rozë, ajo gjithnjë di të shfaqet provokuese.

E kemi fjalën për këngëtaren bukuroshe Beatrix Ramosaj.Ajo së fundmi është bërë mjaft aktive në rrjetet e saj sociale.

Si për të hedhur poshtë fjalët se nuk bën fotoshop nëpër fotografi, Beatrix ka vendosur që të postojë foton e saj të pasaportës.

“Fytyrë petull”-ka shkruar bukuroshja mbi fotografi. /albeu.com/


Shtuar 19.06.2020 09:02