Mbytet në rezervuar një grua

Një shtetase ëshë gjetur e pajetë mëngjesin e sotëm në Surrel. Mësohet se viktima është mbytur në një rezervuar.

Nga kqyrja paraprake nuk konstatohen shenja dhune. Ppolicia popunon për identifikimin dhe zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Njoftimi

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 17.09.2020, rreth orës 09:00, në Surrel, në një rezervuar, është gjetur e mbytur një shtetase e seksit femër, ende e paidentifikuar.

Nga kqyrja paraprake nuk konstatohen shenja dhune.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për identifkimin e viktimës dhe zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.


Shtuar 17.09.2020 07:38