Aksident i frikshëm në aksin Librazhd-Qafë Thanë, humb jetën një grua

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në aksin rrugor Librazhd-Qafë Thanë.

Në aksident janë përfshirë dy mjete, ku janë përplasur me njëri-tjetrin e si pasojë ka humbur jetën një grua.

Makinat që janë përplasur janë një Volsvagen dhe një Suzuki.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit tragjik.


Shtuar 23.06.2020 13:31