Dybala i siguron të gjithë: Ne jemi mirë

“Të dy jemi mirë”, është ky mesazhi i Dybalas në Instagram të shoqëruara me një “ok ok”.

Paulo Dybala po siguron tifozët e Juventus dhe fansat e tij për kushtet e tij pasi rezultoi pozitiv me testin e koronavirusit, shkruan Albeu.com.

Mesazhi nga sulmuesi argjentinas vjen pasi edhe e fejuara e tij Oriana Sabatini gjithashtu u prek. nga Covid-19.

Dybala është lojtari i tretë i Juventusit që preket pas Ruganit dhe Matuidit. /albeu.com/

View this post on Instagram

Estamos bien 👌🏽😌

A post shared by Paulo Dybala (@paulodybala) on


Shtuar 25.03.2020 19:20