Dy vite më parë i ekzekutuan të vëllain, ky është biznesmeni që i bënë atentat

Pak minuta më parë është elminuar me armë zjarri Kastriot Reçi.

Reçi se është pronari i një televizioni lokal në Rrëshen dhe dy vite më parë i kanë vrarë të vëllain.

Atentati ka ndodhur në qendër të qytetit. Kalimtarët kanë dëgjuar të shtëna armësh, ndërsa mbetet e paqartë sa persona janë përfshirë në konflikt.


Shtuar 7.01.2020 10:33