Djalë apo vajzë? Gjiko dhe Elita zyrtarisht në pritje të fëmijës së dytë (VIDEO)

Elita dhe Gjiko janë zyrtarisht në pritje të fëmijës së dytë dhe këtë e kanë pranuar sot.

Ata kanë publikuar një video ku zbulohet gjinia e fëmijës, por pa e treguar momentin e fundit.

Më pas në storyn tjeter, Gjiko ka pyetur publikun nëse besojnë se fëmija është djalë apo vajzë.

Pastaj në një të fundit, ka pranuar se fëmija është vajzë. Urime! /albeu.com/


Shtuar 20.09.2020 18:02