CR7 i dhuron super makinë luksoze për ditëlindje nënës

Dashuria për nënën nuk ka kufij. Cristiano Ronaldo, i ka dhënë për ditëlindje Dolores Aveiro një Mercedes GLC coupe 350q që kushton 100 mijë euro, shkruan Albeu.com.

Dolores fatmirësisht është shëruar pas sulmit në tru në muajin mars.

Është vetë nëna e portugezit që ka postuar foton në Instagram me dhuratat e marra për ditëlindjen e saj, një tufë lulesh dhe makina e dhuruar nga Cristiano. /albeu.com/

View this post on Instagram

Obrigada aos meus filhos pelos presentes que hoje recebi. Feliz dia para todas as mães ❤️🌷

A post shared by Maria Dolores (@doloresaveiroofficial) on


Shtuar 3.05.2020 17:15