Bashkëshorti rikthehet te Bayern Munchen, brazilianja shpërthen në Instagram

Ndryshon e ardhmja e Douglas Costa, që rikthehet te Bayern Munchen me formulën e huazimit.

Por drejt Bavarisë, bashkë me ish futbollistin e Juventus, do të niset edhe bukuroshja Nathaalia Felix.

Brazilianja, modele e famshme në vendlindjen e saj dhe jo vetëm, vijon të tërheqë vëmendjen me postimet e saj në Instagram ku numri I fansave rritet çdo ditë.

Në një postim të tijin, Cousta e quan “Mamacita”, duke i treguar se kërkon të vazhdojë lidhjen edhe në Mynih.


Shtuar 7.10.2020 15:09